סיכום פסטיבל 2016 

משנת 2004

 טריילר פסטיבל 2016 

​גמר אליפות ישראל בברייקדאנס יחידים 2016 

1st - BBOY HULK

2nd - BBOY POTER

3rd - BBOY MAKITA

4th - BBOY PITA

​גמר אליפות ישראל בברייקדאנס הרכבים 2016 

1st - UNSTOPPABULLZ CREW
2nd - YOUR TROUBLES CREW

3rd - URBAN PROJECT CREW

4th - SOUTH ILLUSION CREW

תחרות ריקודי רחוב "All Styles"  

Aladdin - (דין פרטוש) - 1st

E-danske -(עידן ברנס) - 2nd

3th - Smoke

​גמר אליפות ישראל בברייקדאנס (הרכבים עד גיל 15) 2016 

1st - SOUTH ILLUSION CREW

2nd - BAMBUK CREW

תחרות "סטריט" אופני BMX בוגרים 

פרד ברנשטיין - 1st

אלון כיסוי - 2nd

גל צדיק - 3rd

תחרות סקייטבורד בוגרים 

ביצקי - 1st

איתמר קסלר - 2nd

דורון - 3rd

​אליפות ישראל בפארקור Free Run Challenge" 2016" 

קלאש - 1st

יאן - 2nd

רוני פוטשניקוב - 3rd

תחרות "סטריט" אופני BMX נוער 

ליאור יפה - 1st

יהלי שפרן - 2nd

מיכאל קבלשווילי - 3rd

מוקדמות אליפות ברייקדאנס 2016 ת"א מתחם שרונה 

1st - Unstopabullz

2nd - Madras

3rd - Your Troubles

 4th - Dont Sweat

מוקדמות אליפות ברייקדאנס 2016 הרצליה הכוכב השמיני 

1st - Urban Project

2nd - South Illusion

3rd - All Kind

4th - Jerustylem

מוקדמות אליפות ברייקדאנס 2016 ת"א מתחם שרונה 

1st - Unstopabullz

2nd - Madras

3rd - Your Troubles

 4th - Dont Sweat

מוקדמות אליפות ברייקדאנס 2016 נתניה כיכר העצמאות 

1st - Sliiding feet

2nd - Urban Project

3rd - All Kind

4th - HD Combo

מופע מחו"ל - הרכב ינשופי הבוקר 

תמונות 2016
סרטונים 2016

 תוצאות סופיות בתחרויות 2015 

 אליפות ישראל בברייקדאנס ליחידים 2015 

Final results individuals battles 2015
Bboy Poter - 1st
Bboy Splinter - 2nd
Bboy Dim - 3rd
Bboy Smoke - 4th

 אליפות ישראל בברייקדאנס להרכבים 2015 

The final results crews battles 2015
Urban Project- 1st
Soul Flow - 2nd

Your Troubles - 3rd

Elefunks - 4th

  תחרות סקייטבורד בוגרים 
מקום 1: נעם ״ג׳ימי״ באר
מקום 2: דורון ארד
מקום 3: איתמר קסלר


 תחרות סקייטבורד ילדים (בסט סשן) 

נועם צרפתי

 תחרות פארקור "ספיד ראן" 
אנטון ליכין - 1st
ידידה פרי - 2nd
גיא מוקין - 3rd

 תחרות פארקור "פרי ראן" 
אנטון ליכין - 1st
דויד לנקרי - 2nd
יאן שופין - 3rd

 תחרות "סטריט" אופני BMX נוער 
מקום 1: רם מישל דינר  
מקום 2: אילן ביילין     
מקום 3: דולב בר 


 תחרות "סטריט" אופני BMX בוגרים 
מקום 1: אלון כוסוי 
מקום 2: פרד ברנשטיין  
מקום 3: סהר לוי


  תחרות "פארק" אופני BMX בוגרים 
מקום 1: דניס דריז
מקום 2: אלון כוסוי  
מקום 3: דניאל אוסקר

 

אופני BMX בסט טריק: ניר פייריזן
אופני BMX ילדים עד גיל 11: יהלי שפרן

 תחרות ביטבוקס 
אייסף - 1st
איבוקס - 2nd
דבוש - 3th

 תחרות ריקוד רחוב "All Styles" 
טריקי (פטריק מיטרוביץ) - 1st
פאנקי בי (עידן ברנס) - 2nd
אלכס קים - 3th

 תוצאות סופיות בתחרויות 2014 

 אליפות ישראל בברייקדאנס להרכבים 2014 

The final results crews battles 2014
Unstopabullz- 1st
Urban Project- 2nd
Your Troubles- 3rd
Energy Stylez - 4th

 אליפות ישראל בברייקדאנס ליחידים 2014 

Final results individuals battles 2014
Hulk - 1st
Dim - 2nd
Makita - 3rd
Smoke - 4th

תחרות פארקור ופרי ראן
Yan - 1st
Lankri - 2nd
Aragon - 3rd

תחרות ריקוד רחוב "All Styles"
Alex Kim - 1st
Stephane Gagba - 2nd

Natan ClaSick- 3th

Shahaf Boaron - 4th

תחרות אופני BMX נוער
מקום 1: מקס קרוטי   
מקום 2: גל גבריאלי      
מקום 3: אילן ביילין  


תחרות אופני BMX בוגרים
מקום 1: אלון כוסוי 
מקום 2: חיים בן דוד  
מקום 3: פרד ברנשטיין  


תחרות אופניים קפיצה לגובה  
מקום 1: אלון כוסוי 
מקום 2: פרד ברנשטיין
מקום 3: נועם אוליאל

תחרות סקייטבורד בנות
מקום 1: פאולה ריבולה
מקום 2: מעיין לוי
מקום 3: נעה כץ


תחרות סקייטבורד בוגרים
מקום 1: ביצקי
מקום 2: פאקו
מקום 3: שיקר


תחרות סקייטבורד על גיל 18
מקום 1: גל שחר
מקום 2: יובל דניאל
מקום 3: עידן ליבנת