אודות פסטיבל תרבות הרחוב 

על "פסטיבל תרבות הרחוב הבינלאומי"

במהלך 16 השנים האחרונות "פסטיבל תרבות הרחוב הבינלאומי" צמח לאחד מהפסטיבלים המעניינים והשונים לנוער בישראל, לפסטיבל מגיעים כ- 15,000 מבקרים והוא מהווה מוקד משיכה לקהל של בני נוער, צעירים ומשפחות.

הפסטיבל נפרש לאורך 3 ימי פעילות של תחרויות ארציות, מתחמי אומנויות רחוב, הופעות במה וסדנאות אומן.

פסטיבל אורבאני תוסס שמביא שלל אומנויות רחוב מודרניות

ייחודו של הפסטיבל בכך שהוא מרכז במקום אחד את שלל אומנויות תרבות הרחוב הפופלאריות שמהוות את התרבות העכשווית של בני הנוער בעולם ובישראל.

התוכן בפסטיבל כולל את האמנויות: ברייקדאנס, פארקור, גרפיטי, ראפ, ביטבוקס, רולרבליידס, סקייטבורד, קפוארה, אופני פעלולים, ריקודי היפ הופ, , תיקלוט (D.j) ומתחם גדול של ריקודי רחוב המקבץ את שלל ריקודי הרחוב השונים.

האירוע המרכזי בפסטיבל

אליפות ישראל ברייקדאנס לקבוצות ויחידים "Battle Of The Year" ("קרב השנה"), התחרות בישראל מהווה את המוקדמות לאליפות העולם בברייקדאנס שמתרחשת כבר 25 שנה בגרמניה. המנצחים בתחרות בישראל זוכים בכרטיסי טיסה ואירוח ומייצגים את מדינת ישראל באליפות העולם בברייקדאנס.

התחרות שניתן להגדירה בתחומה כ"ליגת האלופות" של הברייקדאנס בעולם מכנסת יחדיו את כול המדינות בעולם החל מרחבי אירופה ואסיה ועד ארה"ב ואוסטרליה, וקוראת אותם לקרב השנה: מי יהיו אלופי השנה ?

אומנים מחו"ל

בכול שנה מגיעים מחו"ל אומני תרבות רחוב מובילים ושופטים בינלאומיים לשפוט את אליפות ישראל בברייקדאנס.

 

כניסה חינם לפסטיבל ולמתחמים

המדיניות שלנו היא שהכניסה לפסטיבל ולכל המתמחים תהיה בחינם לכולם ובכך מושך הפסטיבל מבקרים רבים.

מפיקי הפסטיבל

לוגו רננים.png

קניון רננים, הינו מתחם קניות צעיר דינמי וחדשני, מחבר בין קהילה לתרבות, בקניון אפשר למצוא מגוון רחב של פעילות ואירועים שמתאימים לכל הגילאים.

 קניון רננים  

 מחלקת שיווק ואירועים  

 מפיק הפסטיבל דביר רוזן 

 בית אומנויות תרבות רחוב 

בית אומנויות תרבות רחוב מספקים הופעות ייחודיות ומקוריות ושם על המפה בישראל את אומנויות תרבות הרחוב ברמה המקצועית ונותן לה ביטוי בימתי, אומנותי ותיאטרלי.